Dojodan haberler

Yeni Yönetimimiz Belli Oldu!

İftar etkinliğimizin sonrasında kulübümüzün yönetim kurulunu yeniledik. Seçim sonucunda Hakan Demirer kulüp başkanı, Mehmet Kanar ise kulüp başkan yardımcısı oldu. Arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar dileriz!

önce
Etkinlikler

Karaoke Etkinliği

Bugün küçük bir karaoke etkinliği için toplandık. Yemeğin ardından neşeli şarkılar eşliğinde hem eğlence dolu anlar yaşadık, hem de bir araya gelmenin keyfine vardık. Bir dahaki etkinliklerde görüşmek üzere.

önce
Seminerler

İTÜ’de Nebi Vural Semineri

27-28 Ekim tarihlerinde Nebi Vural Sensei eğitmenliğinde gerçekleşen aikido seminerine İTÜ Aikido Kulübü olarak ev sahipliği yaptık. Toplamda 6 saat süren seminere çeşitli şehir ve ülkelerden yaklaşık 120 aikidoka katıldı. Çok keyifli ve verimli geçen bu Devamını Oku

önce
Dojodan haberler

Yeni Dönemimiz Başlıyor!

Yeni dönem antrenmanlarımız 8 Ekim itibariyle başlıyor! Kulübümüz ve aikido hakkında bilgi almak isteyen tüm İTÜlüleri 8 Ekim 17:30’da İTÜ Havuz Binasına bekliyoruz. Not: Tanışma çalışması için yanınızda spor kıyafetleri getiriniz.

önce
Seminerler

Yaz Kampına Katıldık

2018 Nebi Vural Yaz Kampına Çanakkale’de kulüpçe katılım sağladık. Ev sahipliğini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Aikido Toplululuğunun yaptığı bu güzel seminerde antrenmanlara katıldık ve Truva antik kenti gezisini yaptık.   Nebi Vural Sensei’nin eğitmenliğini yaptığı Devamını Oku

önce
Etkinlikler

15.Yıl Kutlaması

2003’den bu yana İTÜ Aikido Topluluğu olarak istikrarlı bir şekilde çalışmalarımızı 15 yıl devam ettirdik. 15.yıla ulaşmamızın gururunu eski ve yeni arkadaşlarımızla hep birlikte kutladık.

önce